Ajurvédské procedury

  • Potřebujete hlubokou a přitom energizující relaxaci?
  • Chcete omladit své tělo?
  • Hledáte dárek, o kterém bude obdarovaný básnit?
  • Nemáte čas jet do lázní? A co tak mít na chvíli lázně doma :-)
  • Prožíváte stres a hodilo by se vám psychické uvolnění?
  • Rádi byste se nechali hýčkat neobyčejným způsobem?

Nabízím vám unikátní a přitom rychlé řešení

Ležíte na lehátku přikryti prostěradlem a hřejivou dekou. Máte zavřené oči. Vnímáte příjemnou vůni a hudbu. Jste naprosto uvolnění. Váš labužnický zážitek právě začíná. 

Necháváte se unášet starobylým indickým uměním, které detoxikuje, omlazuje a regeneruje. Terapeuticky působí na tělo i psychiku. Vnímáte teplý olej na kůži a propadáte se hlouběji do sebe. 

Magicky na vás působí Ajurvéda. "Věda o životě", což doslovný překlad slova Ajurvéda znamená.

Mne zaujala už dávno svou komplexností přístupu k člověku a jeho zdraví. Přečetla jsem o ní několik knih. Ať v češtině od českých i zahraničních autorů, tak v angličtině, které jsem si přivezla z Indie, a které se u nás koupit nedají.

V zimě 2015 jsme na jihu Indie navštěvovali Siddha Ajurvédského lékaře, od kterého jsem si nechala udělat medicínu na míru pro mou konstituci a tělesný stav na 6 měsíců. Medicína podpořila mou imunitu, psychiku a vyrovnala dóši. Připravena byla z místních bylin rozpuštěných v ghí, říká se jí také "herbal jam". Byliny pan doktor sám sbíral a herbal jam vařila jeho paní. Některé recepty byly starodávné a pan doktor je měl zapsané na palmových listech.

Siddha je původní spirituální medicína jižní Indie, o které se říká, že se z ní vyvinula Ajurvéda. Jako kdyby, když je něco označeno za nejstarší, tak se spolehlivě najde něco ještě staršího:-) 

Zúčastnila jsem se také několika přednášek o Ajurvédě a z lásky pro ni jsem si udělala kurz ajurvédských procedur. Zážitek autentických ajurvédských procedur nabízím i vám. Můžete si je užít v pohodlí svého domova, u mne nebo ve studiu v Praze na Bílé hoře.

Přijedu za vámi pokud bydlíte do 20 km ode mě. Běžně jezdím na Prahu 5, 6, 7, 8 a 9.

Pro mne je provádění ajurvédských procedur krásný rituál, při kterém předávám umění svých nadaných rukou a lásku svého srdce. Jako by pro mne byla vaše procedura, tím největším dárkem.

V ordinaci s panem doktorem v Trivannamalai na jihu Indie. Pan doktor se ještě učil bylinám a léčení od svých rodičů. Jeho dcera, která je také ajurvédskou lékařkou, už studovala na univerzitě.
Několik set let staré recepty na palmových listech, které dostali rodiče pana dokrora od velkého světce Ramany Mahariši. Pojednávají o různých bylinách a o jejich působení na lidské zdraví.

Ajurvedská masáž od Věry….naprosté uvolnění....hodina a půl relaxace, uvědomění si svého těla a pocit znovuzrození….! Zažila jsem už hodně masáží, ale tohle je extra třída!!! Profesionálka, příjemná, zlatý ručičky, prostě to umí. Věrko!...za měsíc zase:-) Já si tuto libůstku dopřávám každý měsíc a doporučuju to i vám.

Katka ČadilováPraha Kobylisy

Ajurvéda - úžasná životní filozofie, věda zdraví ...... baví mě poznávat všechno, co tento styl přináší. Třeba masáž od Věrky Stádníkové, dle Ajurvédy. Poprvé v mém životě. Dlouhotrvající, voňavá, velmi příjemná a jaká ještě?? Prostě uvolnění, pohoda a samozřejmě především úleva od bolesti! Věrce nejsou cizí ani ostatní oblasti ajurvédy - jídlo, meditace, cvičení.... Ale teď ještě k masáži - super, doporučuji!

Eva HamouzováLibochovičky

KDE:      U vás doma pokud bydlíte do 20km ode mne. Běžně jezdím na Prahu 5, 6, 7, 8, a 9. Ve studiu v Praze na Bílé hoře.

NEBO:   Koleč - Mozolín, Z Prahy 5, 6, 7, 8 a 9 je to za mnou asi 30 min jízdy autem. Z Kralup nad Vltavou, Slaného a Kladna přijedete do 15 min. Klikněte sem pro zobrazení na mapě.

Vyberte proceduru dle své libosti nebo kombinujte

Ajurvédská masáž

Hluboce relaxační a zároveň revitalizující celotělová masáž teplým olejem.

90 min za 1000Kč

Abhyanga + Lekce jógy

Lekce jógy a po ní Ajurvédská masáž

90 min + 60 min za 1450Kč

Oční koupel

Osvěžení a jiskra pro oči. Eliminuje začervenání očí i vrásky v jejich okolí.

30 min za 850Kč

Abhyanga + Netra Basti

Ajurvédská masáž a po ní Oční koupel

90 min + 30 min za 1650 Kč

Srdeční koupel

Uvolňuje stres a posiluje srdce. Přináší pocit spokojenosti a úlevy.

30 min za 650Kč

Abhyanga + Hearth Basti

Ajurvédská masáž a po ní Srdeční koupel

90 min + 30 min za 1450 Kč

Pupeční koupel

Harmonizuje centrum našeho těla. Posiluje zažívací oheň a vylučování. 

30 min za 650Kč

Abhyanga + Chakra Basti

Ajurvédská masáž a po ní Pupeční koupel

90 min + 30 min za 1450 Kč

Ajurvédská masáž nebo procedura jako ojedinělý dárek

Ajurvédská procedura nebo masáž ode mne může být netradičním dárkem pro vaše blízké. Připravím dárkový poukaz na vaše přání se jménem obdarované/ho a vybranou procedurou. Platnost je 3 měsíce. 

Váš dárek můžete obstarat i elektronicky. Zaplatíte mi na účet a já vám ho pošlu emailem. Obdarovaný/á nemusí přijít na proceduru s dárkovým poukazem. Budu ji/ ho očekávat, dle svých záznamů z vaší objednávky. Dárkový poukaz vypadá takto.

Čas uvedený u procedury je doba jejího trvání. Prosím, počítejte ještě s cca 20 minutami přípravy před a po proceduře pro zabalení v případě, že pojedu za vámi. A s 10 minutami před a po proceduře v případě, že přijedete vy za mnou nebo do Prahy na Bílou Horu.