Milé jogínky a milí jogíny, velký zájem o lekce Líla jógy překonal mé očekávání. Většina z vás reagovala na inzeráty, které vyšly ve Slánském kapesníčku a ve Slánských listech. Zájem byl tak velký, že jsem místo původně inzerované lekce od 18:30 - 20:00, vyhlásila 2 lekce za sebou od 17:30 - 19:00 a poté od 19:30 - 21:00.

I ty se rychle obsadily a ještě zůstalo několik jogínek a jogínů, kteří vyčkávají, pokud se nějaké místo uvolní. Jestli byste na Líla jógu chtěli chodit, prosím, napište mi na email. Ozvu se Vám, myslím, že se to časem ještě usadí.

Možná to bylo trochu chaotické. Ze začátku jsem vůbec nevěděla, jak se to bude vyvíjet. Hledala a našla jsem prostor ve Slaném na Obchodní Akademii, potom byla změna na druhý v Ostrově. Vyrobila jsem letáky, jednala s inzerenty, zaplatila dopředu nelevné inzeráty a očekávala, že se snad někdo přihlásí a jóga bude. Jistota nebyla žádná, přesto jsem do toho šla. Věnovala jsem se tomu od října 2017, udělala, co bylo v mých silách.

Poučením pro mě je, že na letáku musí být napsáno, že místo je na rezervaci. Nějak jsem předpokládala, že se všichni podívají na tento web, kde jsou pravidla cvičení a další podrobnosti napsány.

Děkuju Vám, kteří jste si místo rezervovali a Líla jóga Vás baví.

A Vás, kteří jste se na lekce nedostali nebo jste nedostali informace, které jste očekávali, prosím o shovívavost.

Věra Stádníková, 10.1.2018 

Líla jóga SLANÝ

ZAČÍNÁME 7. ledna 2018.

Ostrov Slaný (Dům dětí a mládeže)

Šultysova 518, 274 01, Slaný

Hudební sál

Každou neděli

17:30 - 19:00 začátečníci, mírně pokročilí 

19:30 - 21:00 začátečníci, mírně pokročilí 

Cena: 

140Kč jednotlivá lekce nebo 1200Kč 10 lekcí

Permanentka na 10 lekcí má platnost 4 měsíce. Máte tedy obvykle 6 lekcí, které můžete vynechat.

„Věrku znám asi tak pět let…už ani nevím. Tehdy jsem byla unavená, bolavá, s vlastním životem nespokojená matka tří dětí. První lekce jógy s Věrkou mě opravdu nadchly. Ucítila jsem svaly, o kterých jsem ani netušila, že je mám :-D U relaxace jsem pravidelně usínala… Měla jsem potíže s vyprazdňováním, byla jsem děsně unavená, energii sotva na to dojít do postele. Ke cvičení jógy jsem postupem času přidala i kompletní změnu jídelníčku pro sebe i celou rodinu dle Věrčina výživového poradenství. Přidala jsem zelené potraviny a pak to šlo jako po másle :-) Energie stoupala, vyprazdňování fungovalo, nálada se zlepšovala a dnes i moje děti jedí zdravěji než kdy předtím. Třešničkou na dortu je Věrčina individuální jóga v jejím krásném duchovně vyrovnaném domově… Na individuální jógu začal docházet také můj prostřední syn Šimonek, který měl velké zdravotní potíže. Dnes je jeho tělo zpevněnější, svaly posílenější, protaženější a mysl veselejší. Stále jsem matka tří dětí, ale veselá, energická, usměvavá a díky Věrce se svým životem spokojená.“

Mgr. Lenka Hrůzová RychtaříkováSpecializovaná logopedka dospělých, www.lenkahruzova.cz

„Na lekce Věrčiny jógy chodím ráda nejen proto, že to mám celkem blízko, ale hlavně kvůli celkovému systematickému protažení. Je to znát i následující den, cítím se lépe. Jdu na hodinu, jsem po celém dnu unavená, při závěrečné relaxaci někdy i "klimbnu", což mě nakonec vzpruží lépe a na delší čas než třeba káva. Za sebe dávám palec nahoru! :-)“

Renata MíkováNATURHOUSE Kralupy nad Vltavou,739 084 706. Bez závaží vám bude lépe, se mnou zhubnete příjemně …

"K Věrce na jógu jsem začala chodit asi před třemi lety, kdy jsem měla hodně stresové zaměstnání. Doufala jsem, že mi jóga pomůže být alespoň chvíli v klidu. To se povedlo a já se těšila na každou hodinu, kdy budu bez starostí. To se také povedlo a já po třech letech konečně přišla do jiného stavu a musela návštěvy jógy přerušit. O to větší radost jsem měla, když Věrka začala cvičit u nás v Holubicích. Opět jsem se těšila na každou hodinu, kdy si odpočinu od dětí. A asi jsem si odpočinu až moc - čekáme třetí dítě :-) Jestli ty hodiny jógy nemají nějaký zvláštní vliv :-) Díky józe jsem se naučila lépe dýchat a zjistila jsem, že mám i svaly, o kterých jsem nevěděla. Po každé hodině jsem odcházela plná energie a dobrého pocitu. Udělala jsem něco pro sebe, svoje tělo a to nemluvím o hlavě:-) Jóga s Věrkou vlastně splnila všechna moje očekávání a já se těším, až se po porodu vrátím ke cvičení jógy znovu. Cvičení jógy s Věrkou bych určitě doporučila každému, kdo se chce v dnešní uspěchané době na chvilku zastavit, odpočinout si od práce, od dětí, stresu a mít 90 minut pro sebe. Věrka vás přivítá v dobré náladě a do dobré nálady dostane i vás."

Eva FarníkováTetování a odstranění tetování, www.efka-tattoo.cz

REZERVACE MÍSTA NA LEKCI: objednejte se nejpozději den předem ZDE.

KAPACITA PROSTORU JE OMEZENA. Prosím, rezervujte si své místo včas.

„Přemýšlela jsem, jak by se dalo shrnout, co vnímám na tvých lekcích jógy, Věrko. Za mě to je SROZUMITELNOST. Srozumitelnost podání slov, která doprovází cvičení. Čitelnost tebe. Jsi tam skutečně pro druhé. Reagující, naslouchající. Jsi jak průzračný pramen a přidávají se k tobě další pramínky energií lidí, kteří chtějí souznít. Jo a vždycky mě dostane, když při cvičení řekneš, že máme uvolněný úsměv ve tváři a já si uvědomím, jakou mám v tu chvíli grimasu a chce se mi smát :-)“

Pavla MerlinováZákolany

Zjistěte si, jestli vaše ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA PŘISPÍVÁ NA JÓGU V RÁMCI PREVENCE ZDRAVÍVystavím vám doklad k proplacení.

„Sestro Věrko, výborná jóga! Energeticky nabíjející a perfektně seřazené lekce. V relaxaci mi bylo příjemně, vnímal jsem, jak mám prohřáté tělo z cvičení. To potřebuju! Pěkně jsem se protáhl a jako obvykle se mi po józe dobře spalo. Skvělé zklidnění po náročném dni. Díky. Za sebe doporučuji jógu s Věrkou i jako relax a posílení pro muže.“

Martin StádníkOtvovice, www.stqualite.cz

„Jóga s Věrkou mě vždycky potěší a příjemně naladí, je to výborná relaxace po rušném dni.“

Eva HabováMilá paní doktorka, Kralupy nad Vltavou

"Ještě před cca 3 lety jsem jógou opovrhovala. To jsem jí ale ani neznala. Prostě mi přišla pomalá a asi nudná. Pak ale v práci začala doslova jóga mánie a kolegyně mě přesvědčily, abych na 1 hodinu šla. A já nakonec, s výjimkou těhotenství a doby kojení, chodím do dnes a jógu doslova miluji!!! Jóga s Věrkou mě moc baví a já se těším na každé pondělí. Zrelaxuju, zacvičím si a zklidním. Domů jdu s úplně dobitými baterkami. Po porodu jsem trpěla poprvé v životě bolestmi zad. Se cvičením jógy ale problémy odezněly. Cítím se zpevněnější, rozsah pohybů se lekci od lekce zlepšuje a fyzická kondice se pomalu, ale jistě, zvyšuje. Za sebe musím říct, že mám i víc chuť a motivaci se lépe stravovat a více se hýbat i jinak. Jóga už je něco jako moje droga a já doufám, že ještě dlouho bude."

Andrea JanošováStehelčeves

„Poznal jsem Vás Věrko v období vysoké osobní krize na jaře 2017. Krize se mnou byla už skoro nebo i skoro více než rok. Měl jsem problémy se zdravím - dýchací potíže, nespavost, podráždění, mizerná psychická kondice. Historii svého stavu jsem si i díky vám uvědomil a identifikoval příčiny. Měl jsem obrovskou touhu najít někoho, kdo mi nezištně a čistě pomůže. Pravidelné cvičení jógy na Vašich lekcích a osobní konzultace s Vámi ze mě udělalo člověka silného, který si je vědom vlastní síly, hodnoty a osobnosti. Mnohé patologické zátěže odešly. Díky józe i sezení s Vámi jsem se dostal z největších životních starostí způsobených permanentním tlakem - živím se jako manažer pro klíčové zákazníky v nadnárodní korporaci.

Jiří StehnoHolubice

„Já mám vzkaz pro chlapy. Pokud byste chtěli z libovolného důvodu začít z jógou, tak Jóga s Věrkou je ideální první krok. Milá a příjemná cvičitelka vás postupně citlivě přesvědčí o tom, že dokážete rozhýbat svoje tělo mnohem víc, než jste si mysleli. Vyzkoušejte:-)"

Štefan ChuchutČíčovice

„Jóga jako taková mě nikdy moc nezajímala. Takové pomalé cvičení, jsem si myslela. Nuda. Jak jsem se spletla! Jóga s Věrkou mi přinesla pocit klidu, soustředění se na sebe...svoje tělo, svoji mysl a je mým velkým pomocníkem v boji proti bolestem zad. Atmosféra je přesně taková jakou bych si u jógy přála. Klid, pohoda, přítmí, příjemný prostor, příjemný Věrčin hlas. Žádné zářivky, velká tělocvična a zástupy lidí. Věrko děkuji za hezké pondělky.“

Dana BouchalováStehelčeves