Věra Stádníková

Koučka kvality zdraví


Lekce líla jógy

HOLUBICE

Každé úterý

od září do června
19:30 - 21:00 

Tělocvična Holubice
Holubice 23

Každé úterý
Lekce: 19:30 - 21:00

Začátečníci a mírně pokročilí

Jednotlivá lekce: 150 Kč
Permanentka na 12 lekcí: 1560 Kč

Permanentka má platnost 4,5 měsíce. Máte tedy obvykle 6 lekcí, které můžete vynechat.

REZERVACE LEKCE

(Chci přijít)


MÍísto na lekci si rezervujte nejpozději den (24h) předem. Prosím, rezervujte si své místo včas. Kapacita prostoru je omezena.

Kontakt pro rezervace:  602 522 711,  vera@verastadnikova.cz.

RUŠENÍ LEKCE

(Nemůžu přijít)


Pokud musíte účast na lekci zrušit, dejte mi to vědět nejpozději den (24h) předem. Pokud nastane nenadálá událost a budete muset zrušit účast na lekci později než den (24h) předem a nepošlete za sebe náhradníka, platba za hodinu propadá. Zaplatíte ji při příští návštěvě.

Kontakt pro omluvy:  602 522 711,  vera@verastadnikova.cz.

Jógu jsem vždy toužila cvičit, ale podařilo se mi začít až s Vámi. Když jsem teprve před měsícem odstavila našeho třetího nejmladšího syna, cítila jsem trochu smutek, ale zároveň jsem zavnímala, že se mi tak uvolnily síly, čas a prostor jen pro mě... Moc se mi cvičení s Vámi líbí. Přináší mi radost a věřím, že se časem ukáže, že zlepší i moji dlouho zanedbávanou fyzickou kondici.   Děkuji Vám za Váš radostný, citlivý a zkušený odborný přístup a těším se na další chvíle ve Vaší bdělé přítomnosti. :)
Pavla FendrichováHlasová pedagožka a sbormistryně
Lekce jógy s Věrkou jsou pro mě chvílí, kdy se na hodinu a půl oprostím ode všech světských záležitostí tohoto současného hmotného (ne)moderního světa. Ponořím se naprosto do sebe, soustředím se na své tělo a duši a nic mi v ničem nepřekáží. Čas plyne jakoby ani nebyl. A když po závěrečné meditaci odjíždím domů, nespěchám, mám klidnou mysl, uvolněné tělo a spokojené usmívající se srdíčko. Proto se pro mě staly Věrčiny lekce jógy doslova srdeční záležitostí.
Lucie Marečková Módní stylistka, lucastyle@centrum.cz