Věra Stádníková

Koučka kvality zdraví


Lekce líla jógy

SLANÝ

Každou neděli

od září do června
17:00 - 18:30 a 19:00 - 20:30

Ostrov Slaný
(Dům dětí a mládeže)

Šultysova 518, 274 01, Slaný

Taneční sál

Každou neděli
1. lekce: 17:00 - 18:30 
2. lekce:  19:00 - 20:30

Obě lekce jsou stejné: Začátečníci a mírně pokročilí

Jednotlivá lekce: 150 Kč
Permanentka na 12 lekcí: 1560 Kč

Permanentka má platnost 4,5 měsíce. Máte tedy obvykle 6 lekcí, které můžete vynechat.

REZERVACE LEKCE

(Chci přijít)


Místo na lekci si rezervujte nejpozději den (24h) předem. Prosím, rezervujte si své místo včas. Kapacita prostoru je omezena.

Kontakt pro rezervace:  602 522 711,  vera@verastadnikova.cz.

RUŠENÍ LEKCE

(Nemůžu přijít)


Pokud musíte účast na lekci zrušit, dejte mi to vědět nejpozději den (24h) předem. Pokud nastane nenadálá událost a budete muset zrušit účast na lekci později než den (24h) předem a nepošlete za sebe náhradníka, platba za hodinu propadá. Zaplatíte ji při příští návštěvě.

Kontakt pro omluvy:  602 522 711,  vera@verastadnikova.cz.

„Sestro Věrko, výborná jóga! Energeticky nabíjející a perfektně seřazené lekce. V relaxaci mi bylo příjemně, vnímal jsem, jak mám prohřáté tělo z cvičení. To potřebuju! Pěkně jsem se protáhl a jako obvykle se mi po józe dobře spalo. Skvělé zklidnění po náročném dni. Díky. Za sebe doporučuji jógu s Věrkou i jako relax a posílení pro muže.“
Martin Stádník Otvovice, www.stqualite.cz
Od jógy jsem neočekávala komplexní naplnění fyzických a psychických potřeb, jako jsem získala.  Líla jóga pro mě byla velmi důležitá, měla na mě nevyčíslitelný terapeutický vliv. Vždy jsem si odnesla velkou část Vašeho vnitřního klidu, který jsem v tu dobu tak potřebovala. Často jsem se uvolnila natolik, že mi začaly během lekce téct slzy štěstí a úlevy.

Líla jóga pro mě vytvářela bezpečný prostor pro zastavení se a konfrontaci vlastních emocí a nepohodlí. Ať už byl můj týden jakkoli náročný, mohla jsem se vždy opřít o vědomí, že v neděli se zase propojím se svým tělem a emocemi.  Díky Vám jsem začala také jíst zelené potraviny, což má blahodárný vliv na mou fyzickou i psychickou pohodu. Proto Vám ani nedokážu adekvátně poděkovat, Líla jóga a Vaše energie a inspirace měly pro můj život daleko větší hodnotu, než kterékoli jiné cvičení. Proto jsem několik měsíců na jógu do Slaného dojížděla až z Prahy, po tom, co jsem se odstěhovala od rodičů.

Líla jógu bych doporučila lidem, kteří potřebují načerpat vnitřní sílu a zažít trochu odreagování. Dokonce i lidem, kteří vnímají práci s tělem jako prostředek k "ideální" postavě. Líla jóga by jim mohla ukázat, že je tu daleko víc, co lze ze sportu načerpat. Díky, že děláte svět lepším místem :)
Katka Kochánková

Budete-li ve Slaném nakupovat bio, eko, zajděte do Zdravíčka naproti Ostrovu. Ráda doporučím tento milý obchůdek.

Zdravíčko Slaný

Wilsonova 521, 274 01, Slaný
tel: +420 605 714 956
web: zdravickoslany.cz

Na jógový víkend, který pořádá Věrka, se vždy těším. Už vím, co můžu očekávat, protože jsem již na několika jejích akcích byla. I tentokrát jsem byla nadšená! Kdy se vám poštěstí, aby se pro změnu staral někdo o vás? Prima protažení, jídlo až pod nos a navíc "biják". Jógový víkend byl věnovaný Ajurvédě, a tak jsme tentokrát zhlédly indický film Ayurveda. Kdyby to šlo, klidně bych jezdila dobít baterky aspoň jednou za 14 dní. :-) P.S. Ajurvédské menu nemělo chybu! Tak jako vždycky jídlo na Věrčiných akcích.
Renata MíkováNATURHOUSE Kralupy nad Vltavou, 739 084 706. Se mnou zhubnete příjemně