Věra Váchová Stádníková

Koučka kvality zdraví


JÓGOVÝ RELAX prodloužený

VÍKEND

PRO DÍVČÍ DUŠI

TERMÍN

BOHUŽEL ZRUŠENO
 • Volá vaše tělo i duše po osobním setkání?
  Bylo by příjemné se potkat, společně si zacvičit a zase tak "normálně" pobýt. :)
 • Slibujete si, že na jaře na chvíli vypnete, důkladně se protáhnete a uvolníte stres?
 • A co tak se pár dní věnovat sobě a přitom pobýt s milými ženami?
 • Chcete vědět, co je pro nás ženy v životě důležité? Co potřebujeme k tomu, abychom byly spokojené?

PAK PRO VÁS JE TENTO prodloužený RELAX

VÍKEND PRO DÍVČÍ DUŠI

Přichystala jsem pobyt, na kterém se protáhneme jógou, opečujeme svůj hlas, dobře najíme a obohatíme přirozeností ženského společenství.

Cítím potřebu propojovat ženy, vzájemně, ale hlavně samy se sebou. Vnímám nás jako zářivé bytosti, které činí tento svět krásným. Toužíme po harmonii v prožívání emocí a vyjádření sebe sama.

Dnes už nežijeme v generacích pospolu. Nemáme přirozenost ženského společenství. Často se možná cítíme osamocené a o to víc díky situaci za poslední rok. Myslíme si, že ostatní jsou v pohodě a my jsme nějaké jiné ... Kolik z nás zná tento pocit?

Jsem vděčná za to, že jsem prožila své dětství a mládí pod jednou střechou jak s maminkou, tak s babičkou. S babičkou jsem strávila hodně času, často nás hlídala. Byla andělská, tak laskavá a chápající, jako málokdo.

Máma na oplátku pro babičku a dědu pekla a starala se jim o prádlo. To, že jsem nás viděla neustále pospolu, stejně jako svého bráchu, tátu a dědu, ve mě vytvořilo obraz pospolitosti. Vyživilo mě a dodnes z toho čerpám. V mém dětství bylo spoustu nerůžových míst, ale pocit síly celku zůstal.

Možná jsme trochu pozapomněly, že nás společenství vyživuje. Někdy je opravdu těžké uvolnit se a rozpomenout si, kdo vlastně jsem a jak bych chtěla žít. Natož si to dovolit.

Pojďme se vzájemně podpořit a znovu objevit, že všechny toužíme po jediném. A to zdraví, štěstí a lásce pro nás a naše blízké. Proto se hýčkejme, protože harmonii můžeme vytvářet, jen když my sami jsme v harmonii.

VIDEO POZVÁNKA

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

PROGRAM VÍKENDU

 • Začátek v 16h ve čtvrtek 20.5.2021
 • Čtvrtek odpoledne a večer
  Začínáme v 16h. Po přivítání si dáme první lekci jógy s Věrkou a po večeři se naladíme na téma víkendu, co je pro nás ženy v životě důležité, co potřebujeme k tomu, abychom byly spokojené.
 • Pátek ráno a dopoledne
  Ranní jóga s Martinkou nás obdaruje vyrovnanou energií do začátku dne. Po chutné snídani se vnoříme do tvořivého dopoledne s Pavlou. Podtextem workshopu s Pavlou je: "Zpěv je forma sebepéče. Halíme se do něj jako do závoje svého sebeléčení."
 • Pátek odpoledne a večer
  Uvolňující odpočinek v krásném prostředí Anglické sezóny přijde na řadu hned po výživném obídku. V předvečer si dáme opět jógu s Martinkou a po večeři kino. Podíváme se společně na ženskou duši podporující film, který dodá třešinku na dortu našemu programu.
 • Sobotní ráno a dopoledne
  Ranní jóga s Věrkou nás uvede do energie nového dne. Po snídani si dáme jógový workshop s prvky jógové terapie s Martinkou. Budeme se věnovat vnímání svého těla a nacvičovat správné pohybové návyky přístupem jógové terapie.
 • Sobota odpoledne a večer
  A opět chvíle pro sebe po výborném obídku v klidném prostředí Anglické sezóny. V předvečer příjemné jógové protažení s Věrkou a po večeři podle počasí oheň nebo společenský večer, který dodá třešinku na dortu našemu programu.
 • Neděle ráno a dopoledne
  Ranní jóga s Martinkou a poté snídaně. V nedělním dopoledni završíme náš relax dívčí víkend časem ve společném kruhu žen pod vedením Věrky. Popovídáme o vztahu sami k sobě, sebe-lásce a sebe-úctě. Jaký vliv to má na naše další vztahy a především na vztah k muži. Tomu našemu i všem ostatním.
 • Zakončení po obědě v neděli 23.5.2021
  ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

KDO VÁS VÍKENDEM PROVEDE

 • Věra Stádníková, Jogínka a Průvodkyně půstem, žena vytvářející harmonii svým způsobem života

Dovolte si na chvíli jen tak být.

Dopřát si klid, věnovat se sama sobě a na chvíli se hýčkat. Pečovat o svou budoucnost žitím v přítomnosti. Užít si holčičí společenství. Cítit se v životě dobře, taková jaká jsem. Rozumět svým potřebám a umět je naplňovat. Asi všechno nepůjde hned, ale můžeme udělat další krůček.
 • Martina Tomášková, lektorka jógy pro dospělé a děti, studentka 3. ročníku Jógové terapie na FTVS

Uvolněte, relaxujte, osvěžte se.

Protáhnout své tělo jógou a zklidnit mysl. Už jen tím, že odjedeme mimo náš domov, ideálně na inspirativní místo v přírodě, získáme jiný pohled na sebe sama, svůj život a situace, které prožíváme. Vytvářejme vědomě prostor pro zázraky, které se pak mohou dít.
 • Pavla Fendrichová, zpěvačka, hlasová pedagožka na DAMU, hlasová poradkyně známých osobností, sbormistryně

Dopřejte si zvukovou a hlasovou meditaci.

Zpěv stimuluje parasympatický nervový systém organizmu, tím aktivuje bloudivý nerv, který propojuje hlasivky s pánevním dnem. Zpívání opečovává naši pánev. Odkyseluje a okysličuje tělo. Parasympatikus v nás spouští reakci odpočívej a zažívej, proto zpěv otvírá lidská srdce a uvolňuje emoce.

Na tento jógový víkend jsem pozvala ke spolupráci mou dlouholetou kamarádku jogínku Martinku a také mou milou učitelku zpěvu Pavlu.

Věrka a Martinka si pro vás přichystaly celkem 6 lekcí jógy. Martinka vás také provede worshopem jógové terapie a s Věrkou posílíte své vnitřní naladění při workshopu ve společném kruhu žen.

Pavla vás provede workshopem hlasové sebepéče.

Martinka učí lidi jak správně cvičit a jak zapojit opory, které drží tělo ve správném postavení, díky jógové terapii a jejím technikám. Lidé se s Martinkou zbavují bolestí páteře, kloubů, bolesti hlavy a nalaďují se do lepší psychické pohody. 

Pavla provází lidi po krajinách jejich hlasu a svým milým způsobem jim ukazuje souvislosti mezi jejich zpěvem a jejich životem. Velmi vnímavě naslouchá nejen vašemu zpěvu, ale především vaší duši.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

KDE SE VÍKEND KONÁ

 • Jógový víkend se uskuteční v kouzelně dívčím prostředí statku Anglická sezóna v Hobšovicích u Slaného.
 • Začínáme ve čtvrtek v 16h a rozloučíme cca v 15h v neděli odpoledne.

Nakoukněte, jak to na statku Anglická sezóna vypadá

KOLIK TO STOJÍ

Prodloužený víkendový pobyt s plnou penzí a relax programem pro tělo i duši

strávíte v příjemné společnosti za

6150Kč

5 650Kč

Částku zaplatíte ve 2 splátkách: lektorné á 1550Kč a  ubytování, jídlo a pronájem sálu á 4100Kč.

K platbě 4100Kč dostanete pokyny emailem.

TERMÍN

BOHUŽEL ZRUŠENO

Zvýhodněná cena je platí stále kvůli korona situaci.

Vracíme 100% zaplacených peněz, v případě zrušení kvůli korona stavu.

Kapacita 26 účastnic. Zbývá už jen 0 volných míst.
 • Cena zahrnuje 3 noci ubytování na statku Anglická sezóna.
 • 3 x 90 min večerní jógy a relaxace, 3 x 60 min ranní jógy, případně meditace a dechových cvičení.
 • 3x večeři, 3x snídani a 2x oběd formou lahodné vegetariánské kuchyně.
 • 1 x 3h jógový workshop, 1 x 3h hlasový workshop a 1 x 3h ženský kruh. A také 3x večerní program dle počasí a libosti. :)

CO SI VZÍT S SEBOU

 • Pohodlné oblečení a podložku na cvičení jógy. Také vezměte šaty a oblečení pro dívčí duši. Užijete přezůvky a samozřejmě osobní věci.
 • Bude se hodit blok a tužka na zápisky. Případně plavky, bude-li příležitost a počasí.
 • Pokud mě ještě něco napadne, pošlu vám info spolu s "připomínacím" emailem týden před víkendem. Vezměte i dobrou náladu a úsměv. :)
„Na lekce Věrčiny jógy chodím ráda nejen proto, že to mám celkem blízko, ale hlavně kvůli celkovému systematickému protažení. Je to znát i následující den, cítím se lépe. Jdu na hodinu, jsem po celém dnu unavená, při závěrečné relaxaci někdy i "klimbnu", což mě nakonec vzpruží lépe a na delší čas než třeba káva. Za sebe dávám palec nahoru! :-)“
Renata MíkováNATURHOUSE Kralupy nad Vltavou,739 084 706. Hubnutí příjemně …
"Věrko, děkuji za skvělé lekce jógy. Když jsem začínala, neměla jsem s jógou žádné zkušenosti a tak jsem neměla ani očekávání. Říkala jsem si, že to půjdu zkusit, abych měla aspoň trochu nějakého pohybu a uvidím, jestli mě to bude bavit. S přibývajícími lekcemi jsem zjistila, že na tom něco bude! Cítím se výrazně lépe než předtím. Bolí mě toho míň a jsem ohebnější. A v poslední době se na lekce vyloženě těším, nejen že se krásně protáhnu, ale ještě je tam skvělá atmosféra a tu chvilku klidu a pohody si užívám. Balzám na tělo i duši :-)"
Zuzana MelounováHolubice
„Sestro Věrko, výborná jóga! Energeticky nabíjející a perfektně seřazené lekce. V relaxaci mi bylo příjemně, vnímal jsem, jak mám prohřáté tělo z cvičení. To potřebuju! Pěkně jsem se protáhl a jako obvykle se mi po józe dobře spalo. Skvělé zklidnění po náročném dni. Díky. Za sebe doporučuji jógu s Věrkou i jako relax a posílení pro muže.“
Martin StádníkOtvovice, www.stqualite.cz
„Přemýšlela jsem, jak by se dalo shrnout, co vnímám na tvých lekcích jógy, Věrko. Za mě to je SROZUMITELNOST. Srozumitelnost podání slov, která doprovází cvičení. Čitelnost tebe. Jsi tam skutečně pro druhé. Reagující, naslouchající. Jsi jak průzračný pramen a přidávají se k tobě další pramínky energií lidí, kteří chtějí souznít. Jo a vždycky mě dostane, když při cvičení řekneš, že máme uvolněný úsměv ve tváři a já si uvědomím, jakou mám v tu chvíli grimasu a chce se mi smát :-)“
Pavla MerlinováZákolany

JÓGOVÝ RELAX prodloužený 

VÍKEND

PRO DÍVČÍ DUŠI

TERMÍN

BOHUŽEL ZRUŠENO
Kapacita 26 účastníků. Zbývá už jen 0 volných míst.

Chcete se na něco zeptat?

Napište mi, jsem tu pro vás. Ráda vám pomohu. vera@verastadnikova.cz