Jako mlsná výživová expertka vám ukážu, že zdravé jídlo je také chutné a být fit jde překvapivě lehce. Mějte se štíhle s plným břichem a spokojeně s vitálním tělem.

 Víte, že vaše zdraví a skvělou postavu vytváříte ve své hlavě? 

Nechte mě doprovázet vás na vaší cestě. Postupně vás povedu ke změnám ve stravě a životním stylu, které pro vás budou přijatelné a žitelné.

Budu se vám věnovat tak, aby změny probíhaly postupně a mohla jsem poradenství přizpůsobit vyvíjející se situaci. Budeme se potkávat následujících 6 měsíců.

Výživový poradce není lékař, a proto nemohu zasahovat do vaší medikace a nebudu vás léčit. Ale navržením vhodné stravy vám pomohu řešit problémy např. se slabou imunitou, zahleněním, špatným vyprazdňováním nebo vysokou hladinou cholesterolu.

 Vyzvedněte si svůj dobrý pocit ze sebe. Začněte dnes!

Co vám nabízím a proč u mě získáte?

 • Hubnutí - redukce tuku úpravou jídelníčku, dle výživového plánu na míru.
 • Odkyselení organizmu, prevence vysokého tlaku a dalších nemocí spojených se životním stylem.
 • Konzultace výživových zvyklostí bez zaměření na hubnutí.
 • Očistné a detoxikační kúry na míru.
 • Získáte lepší pocit v životě, zpestříte jídelníček a opravdu začnete mít rádi své tělo.

 V poradenství ode mě čekejte, že vás budu vést k tomu, čeho chcete sami dosáhnout. Budu vám oporou i průvodcem k vašim cílům.

Co vás čeká?

 • Objevíte pro sebe nové zdravé potraviny a naučíte se z nich chutné recepty.
 • Najdete si vyhovující pohybovou aktivitu, která vás podpoří.
 • Odkyselíte a celkově ozdravíte své tělo a jednoduše budete fit.
 • Budete-li chtít, podstoupíte optimální detoxikaci na míru.
 • Ale hlavně docílíte radosti z jídla a energie vám naroste.

ŠTÍHLOST

ZDRAVÍ

LEHKOST

SKVĚLÁ CHUŤ

Jak mé poradenství vypadá?

 • Nejprve se potkáme 60 min na osobní vstupní konzultaci. Další schůzky mohou probíhat osobně nebo po skypu.
 • Popovídáme si o vašich dřívějších i současných stravovacích návycích. Předáte mi týdenní záznam vašeho jídelníčku. Je to důležité, abych vám porozuměla a věděla jak dál.
 • Zvážím vás na bioimpendačním přístroji (váha měřící svaly, tuk, vodu, atd. v těle), abychom měli výchozí bod.
 • Nastavíte si cíl, ke kterému budete úpravou stravy a změnami v životním stylu směřovat. Domluvíme se na dalším postupu.

Vzorový jídelníček a doporučení

 • Vyhodnotím váš současný jídelníček a připravím návrh vzorového jídelníčku na míru. Podíváme se i na živiny a kalorie, jak to máte a jak jít dál.
 • Doporučím vám nové potraviny a připojím vhodná doporučení ohledně pitného režimu, pohybu, doplňků stravy, atd.
 • Součástí budou návrhy postupného zařazování změn do vašich stravovacích i životních návyků, tak aby vám to bylo příjemné.
 • Všechny tyto informace ode mě dostanete uceleně, zpracované v písemném dokumentu, který vám zašlu na váš email, obvykle do týdne po vstupní konzultaci.

Podpůrné schůzky a konzultace

 • Zpočátku se potkáme nebo uslyšíme 2x do měsíce, později frekvenci prodloužíme dle vašich individuálních potřeb.
 • Budeme spolu mluvit o tom, jak se vám daří přijímat změny, zavádět nové potraviny do jídelníčku, postupy, atd. Případně učiním nová doporučení a korekci postupů.
 • Součástí konzultací je má psychická podpora pro vaše vytváření nových návyků a dobrozvyků:-) Určitě to není o radikální změně, která by byla nepříjemná. Z jídla máte i duševní uspokojení a to zachováme.
 • Pokaždé zhodnotíme uplynulé období a určíme postup pro období následující. Na závěr vyhodnotíme výsledný stav a nastavíme fungování do budoucna.
 • Při konzultacích po skypu vás požádám, abyste se zvážili na vlastní váze.

Vstupní konzultace 600 Kč (60 min).

Zpracování jídelníčku a doporučení 1390 Kč.

Jednotlivé konzultace 450 Kč (45 min).

Je možné domluvit si jednorázovou schůzku nebo jinak dlouhou dobu poradenství.

CHUTNÁ MI

MÁM ENERGII

BAVÍ MĚ JÍST

JSEM FIT

Jiřina, která u mě byla pouze na vstupní konzultaci a nechala si zpracovat jídelníček, se pustila do hubnutí 18kg do 6 měsíců sama za podpory svého syna. Napsala mi toto: "Dnes mohu děkovat sobě a Vám za jídelníček a synovi za velkou podporu. Je to právě 26. den, co si užívám všeho. Začala jsem jíst dost zdravě a syn si mě vzal do parády. 3x týdně spolu běháme. Ještě jsem si nechala udělat zdravotní prohlídku a syn, který zdravě žije mi z potravin, co jste mi doporučila, udělal chutné recepty, ze kterých se raduji a chutná mi. Dnes je to 26. den, co jsem začala se sportem, syn jezdí k nám a běháme. Mám dole 2kg, ale důležité je, že od jediného sezení u Vás, řeším nejprve sebe a pak ostatní. Jedu si v této koleji pomalu dále. Přeji Vám ten pocit štěstí, co lidem dáváte, ať ve Vás zůstane navždy. Děkuji. Jiřina"

Jiřina BuchtováOlovnice

"Zhruba od listopadu 2014 jsem začala řešit potíže se stravou, cítila jsem se neustále nafouklá, celkově bez energie. Tak jsem se rozhodla obrátit se na svou známou paní Mgr. Věru Stádníkovou, která se věnuje výživovému poradenství, cvičí jógu a dodává zelené potraviny Green Ways (ječmen a chlorellu). Než jsme měly první schůzku, tak jsem si týden psala, co vše jím, piji, abychom měly s čím pracovat. Poté, se mnou Věrka sepsala mou celkovou anamnézu a vytvořila mi jídelníček, který mi pomáhal k tomu, jak se mám stravovat – co jíst více, méně a nebo vynechat úplně. Samozřejmě bylo důležité, abych začala více sportovat (pohyb je důležitý). Chodila jsem na jógu a přidala k tomu běhání. Také mi doporučila zelené potraviny, které mi velice pomohly a užívám je nadále. Mým cílem také bylo shodit nějaké to kilo - vstupní váha byla 65 kg a chtěla jsem mít 60 kg. To se mi sice nepodařilo (zatím), ale nyní (květen 2015) vážím 62 kg a cítím se moc dobře. Naučila jsem se jíst zdravěji, snažím se alespoň 2x týdně sportovat a každé ráno nebo večer posiluji určité partie těla. Došla jsem také k závěru (díky Věrce), neřešit svou váhu (i když já se vážím docela často, ale to už je má osobní věc). Důležité je, aby se člověk cítil uvnitř spokojeně a měl rád sám sebe a potom jde vše lépe. A já opravdu nyní můžu říct, že je mi dobře a MÁM SE RÁDA! DÍKY VĚRKO!"

MartinaSpokojená sympaťanda, Otvovice