Věra Stádníková

Koučka kvality zdraví


Termín: 11. - 13. 11. 2022
HOTEL MONÍNEC  (okres Příbram, Středočeský kraj)

"Věrko, jsem jak nafouklá bublina, energie mi jde dolů. Po jídle se cítím divně a nejsem to vůbec já."

 • odlehčit svému tělu a objevit nové možnosti regenerace?
 • zažívat fyzickou a emoční pohodu?
 • omládnout, detoxikovat se a zlepšit si zdraví?
 • najít rychlou a levnou cestu jak toho dosáhnout?

Jestli máte chuť za jediný víkend

UDĚLAT SKOK V ŽIVOTĚ,

tak právě pro vás jsem Blahodárný postní víkend přichystala.

Věra Stádníková

VAŠE PRŮVODKYNĚ POSTNÍM VÍKENDEM

Často se usmívám a cítím dobře.
Pravidelně cvičím, medituji, jím střídmě. Důvěřuji své intuici. Naučila jsem se přijímat běh života, tak jak přichází a cítit v něm skrytou moudrost.

Před 11 lety jsem intuitivně začala držet půsty.
Překvapivě jednoduchá, rychlá a vždy dostupná metoda, jak si pomoci ke klidu duše a zdraví těla. To jsem zjistila časem. Postupně jsem se celkově pročistila a sama se sebou usmířila.  Jsem klidnější a šťastnější s tím, jak to v životě mám. Stávám se sebou.

Moje kvalifikace půstem

 • 7 týdenní půst na jaře 2011 půst na rýži, zelenině a ovoci
 • 5 týdenní půst na jaře 2012 na pohance a jáhlách vařených v nesolené vodě
 • 8 denní úplný půst (= nejedla jsem nic, pila jen vodu) v březnu 2012
 • 12 dní o vodě v březnu 2013
 • 16 denní půst o vodě v lednu 2014
 • 21 dní o vodě v září/ říjnu 2014
 • Od podzimu 2015 si dávám občasně jednodenní až třídenní postní dny
 • 30 denní půst na vodě v březnu 2018
 • 7 denní pobyt s pránou v září 2019 v rámci 3 měsíčního programu přechodu na pránu od července do září 2019, od té doby jím obvykle v režimu 20/4, v objemu obědu dospělého člověka
 • 10 dní o vodě v lednu 2020
 • 25 dní půst na vodě v září/ říjnu 2020
 • 7 dní o vodě a na suchém půstu 1,5 dne v září 2021
 • Od ledna 2021 experimentuji se suchými půsty, tj. ani nejím, ani nepiju. Zatím nejdelší 3 dny.
Doposud jsem osobně provedla půstem 142 lidí.
Na termín 11. - 13. listopadu 2022 zbývá ještě 0 volných míst.

PROGRAM VÍKENDU
Co všechno budeme dělat?

Bezpečný půst

Délku půstu si zvolte podle toho na co se cítíte. Následujte svůj vnitřní pocit, vše je správně. Budu vám při tom oporou.

Meditace a dechová cvičení

Provedu vás řízenými meditacemi. A ukážu dechové techniky, které využijete i po Postním víkendu.

Jóga

Každý den se protáhneme jógou. Lekce přizpůsobuji fyzickému stavu při půstu.

Odpovědi na otázky

Povykládám detailně o fyzické i psychické stránce půstu. Jak si ho nejlépe zpříjemníme. Zeptejte se mě na cokoli, jsem tu pro vás. :)
 • Poslední jídlo si dejte čtvrteční večeři nebo až páteční oběd. První jídlo po půstu nedělní večeři. Ale samozřejmě, jednejte podle toho, na co se cítíte.
 • Postíme se o vodě, vodě s jablečným octem, nápoji z mladého ječmene GW. K dispozici bude i med, občasně si dáme lžičku medu na energii.
 • Můžete být 3 dny o vodě, o vodě s jablečným octem a medem nebo na ječném nápoji. Případně kombinovat dle situace a pocitů. Klidně si s sebou vezměte malou jídelní záchranu, kdyby na ni mělo dojít.
 • Budete mít čas na odpočinek a podle počasí půjdeme i na procházku na čerstvý vzduch. V sobotu večer si pustíme film pro dobrou náladu, anebo si můžete zajít na místní wellnes nebo odpočívat. :-)

Na sobotní odpoledne jsem pro vás připravila setkání s lékařem, mým mužem, MUDr. Jiřím Váchou, na téma:

Půst očima praktického lékaře

Poslechněte si názory celostního praktického lékaře na různé druhy půstu, přístup západní medicíny k půstu a vůbec k léčení člověka. Dozvíte se, proč je tak těžké potkat lékaře, se kterým byste mohli konzultovat svoji léčbu půstem.

+ BESEDA S LÉKAŘEM

MUDr. Jiří Vácha se ve své lékařské praxi věnuje více než 30 let těm, kteří převzali zodpovědnost za své zdraví (včetně veganů, vegetariánů, vitariánů a makrobiotiků) a  nenašli porozumění u svých lékařů.

Na Jirkovi si velmi cením jeho přístupu ke zdraví jako k výsledku toho, jak se člověk stravuje a vůbec celkově žije. Ve své ordinaci je skutečně celostním lékařem, jehož znalosti a praxe sahají od homeopatie, přes psychosomatiku, klasické léky až po energetické léčení stravou. Jeho vlídný přístup k pacientům obsahuje individuální posouzení a návrh možností léčby jak konvenčními tak nekonvenčními prostředky.

Jirka je mým obvodním lékařem od roku 2001. O mém přírodním léčení a půstech věděl od samého začátku. Na rozdíl od mého okolí jsem se u něj setkala s pochopením. Léčebné účinky půstu ho zajímaly jako lékaře. Jejich sledování mi umožnil  vyšetřením krve před 21 denním půstem a po něm.

 • Pátek:
  17 - 21 h
 • Sobota:
  9 - 14 h + 17 - 19 h
 • Neděle:
  9 - 14 h
Na termín 11. - 13. listopadu 2022 zbývá ještě 0 volných míst.
Postní víkend byla moje první zkušenost s půstem a překvapilo mě, jak příjemně to byl strávený čas. Cvičily jsme jógu, meditovaly a dozvěděly se mnoho zajímavých informací. Překonala jsem sama sebe, protože jsem pochybovala, že to vůbec dokážu.

Čekala jsem bolesti hlavy a kručení v břiše, ale nic takového se nekonalo. Pily jsme vodu s Věrčiným lahodným jablečným octem a nápoj z mladého ječmene, které nám příjemně ukonejšili žaludky. Cítím, že jsem touto zkušeností změnila něco sama v sobě. Pro ten vnitřní posun, bych Postní víkend doporučila i vám.
Mirka PecháčkováPozdeň

Co vám půst
pod vedením

přinese?

 

 • Klid a čas pro sebe
  Nebudete řešit požadavky na jídlo ze strany rodiny a vašeho okolí. Zrelaxujete při meditacích, protáhnete si tělo jógou, pročistíte dechovými detoxikačními technikami a příjemně si odpočinete.
 • Uvolníte se a pookřejete
  Posílíte intuici, zbystříte své smysly, vyčistíte tělo, srovnáte myšlenky, jak jste o tom četli v e-booku Blahodárný půst a jeho 9 zázračných účinků.
 • Získáte bezpečný prostor
  Budete mít prostor pro bezpečný a klidný půst. Takový byste doma neměli. Vše vám vysvětlím a zodpovím zvídavé otázky. Není nutné, abyste věděli cokoli o půstu.
 • Stresy necháte na mně
  S vedením zkušené půstařky a podporou podobně smýšlejících lidí se budete cítit líp, než kdybyste drželi půst sami. Nemusíte vědět nic o józe, meditaci ani dechových technikách, jednoduše se necháte vést.
Na termín 11. - 13. listopadu 2022 zbývá ještě 0 volných míst.

Od té doby co pravidelně půstuju, ovládám svůj hlad, energii a váhu těla. Jsem v podstatě schopná kdykoli jíst nebo nejíst. Ale největší dar a proč v půstech pokračuju je, že snadněji ovládám myšlenky a náladu. 

Půsty jsem si vyléčila hypoglykémii (kolísavá hladina cukru), která mě trápila od dětství. Zmizely popraskané žilky v obličeji a na lýtkách. V neposlední řadě se mi po letech uzdravilo pravé koleno po úrazu na lyžích.

"Do teď jsem s půstem neměla žádné zkušenosti. Už dlouho jsem chtěla půst zažít, ale nevydržela jsem nejíst ani jeden den. Neuměla jsem si to vůbec představit. Můj největší objev je, že jsem to dokázala! Že moje možnosti jsou daleko větší, než jsem si myslela! Prostě dokud to jablko neochutnám, tak nevím jak chutná.

Objevila jsem v sobě skrytou sílu a potenciál, o kterém jsem do té doby nevěděla. Víkend doporučuji všem, kteří chtějí půst v bezpečí prožít, získat další informace, prolomit strach nebo se překonat."
Radka AdamcováVedoucí účetního oddělení

Mám pro vás dárek

Jako BONUS vám po postním víkendu zašlu ZDARMA na email skripta Techniky jógy vhodné při půstu v hodnotě 350 Kč.

Budou se vám hodit na doma:)

Na termín 11. - 13. listopadu 2022 zbývá ještě 0 volných míst.

Jak se připravit a co s sebou?

 

 • Pokud myslíte, že na vás 3 dny budou moc, vezměte si malou záchranu s sebou, kdyby na ni mělo dojít. :-) Výborný je banán, sušené fíky, datle nebo rýžové chlebíčky.
 • Týden před půstem vám pošlu podrobné "instrukce" a požádám vás o jejich následování. Doporučení jsou proto, aby nám bylo při půstu co nejlépe. Asi jste o nich četli na mém webu. Pokud tělo odbourává např. kávu, alkohol, cukr nebo maso při půstu, je to dost intenzivní = bolest hlavy, nevolnost a spol. Toho se ušetříme.
 • Kontraindikací účasti na postním víkendu je těhotenství, kojení, podváha, adolescence a užívání léků v době konání akce. V případě, že užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, konzultujte půst se svým lékařem.
 • Upotřebíte zápisník, přezůvky na pobyt uvnitř a samozřejmě osobní věci. Vezměte také pohodlné oblečení, podložku a deku na cvičení jógy.

Kde budeme?

 

 • Postní víkend se uskuteční v AREÁLU MONÍNEC v krásné přírodě, daleko i blízko od civilizace.
 • Program začíná v 17h v pátek a končí ve 14h v neděli. Prosím, naplánujte si příjezd mezi 16h - 16:30.
 • Pokud to bude možné, prosím, napište mi, odkud jedete a jestli někoho můžete přivézt/ odvézt a nebo se naopak chcete nechat na Monínec svézt. Pokusím se zorganizovat spolujízdy.

Nakoukněte, jak to v Monínci vypadá

 

Kolik stojí

prožít se do hloubky?

 

Určit cenu pro mě není snadné. Nevidím za tím jen pár dní, kdy nejíte. Pro mě má zkušenost s půsty nevyčíslitelnou hodnotu, ale vím, že je to nepřenosné.

Půst otevírá jedinečný potenciál, který přináší odpovědi na dlouho kladené otázky.

Je to, jako kdybyste šli ze základky rovnou na vejšku. 

Netvrdím, že když budete držet pár dní půst, stanete se jako mávnutím proutku dokonale šťastní. Ale nabízím vám vhled do vašeho nitra. Nabízím vám, abyste zahlédli svou vlastní krásu, protože ona tam je. 

Cena za

2890 Kč plus 2070 Kč

2 590 Kč program

+ 2070 Kč ubytování 2 noci, pronájem sálu, platba na zvláštní účet

Snížená cena platí do 11. 10. 2022, to je ještě:

Za tuto cenu dostanete know-how, jak na bezpečný půst a taky vstupenku do výtahu vašeho života.

Jestli chcete žít příjemněji, vyčistit hlavu, vyzdravit tělo, omládnout na 20 a znovu mít odvahu jak Rambo, přihlaste se na Blahodárný postní víkend.

S tím omládnutím na 20 trochu přeháním, i když ....    nečekejte to zvenku, přijde to zevnitř :-)

Již podruhé jsem se zúčastnila postního víkendu u Věrky a musím konstatovat, že opět byl pro mě velkým přínosem. Jakožto již jednou políbená “postnice” jsem věděla, do čeho jdu. V porovnání s mou první zkušeností jsem hlad nepociťovala téměř vůbec. Odříkání bylo snesitelnější, ani únava se nedostavila v takové míře, jako při mém prvním půstu.

Opět jsem se odlehčila, nejen tělesně, ale hlavně duševně a opět jsem došla k novým osobním poznáním. Už jen ta změna úhlu pohledu na sebe (protože přesně to se mi při půstu děje), je osvobozující zkušeností, která vnáší i do života po půstu nový rozměr chápání sama sebe. Proto všem postění s Věrkou doporučuji, je to krásná zkušenost na cestě k sobě!
Lucie Marečková Módní stylistka
Na termín 11. - 13. listopadu 2022 zbývá ještě 0 volných míst.
Na půst jsem šla, ačkoliv jsem s ním neměla žádné zkušenosti, se záměrem pročistit tělo a nechat odpočinout trávící soustavě. Jak se záhy ukázalo, očista těla jde ruku v ruce s očistou duše. Nakonec jsem si z postního víkendu přinesla hlavně hlubší duchovní poznání.

Díky cvičení, meditacím, vůbec programu, který má Věrka skvěle připravený a také díky spontánním debatám o životě, se mi podařilo utřídit si myšlenky.

Po třech dnech jsem se cítila jako mnohem silnější a hlavně šťastnější bytost. jsem se na svoji intuici a jakoby se mi zbystřily smysly. radost, že jsem si půst mohla vyzkoušet pod vedením zkušeného člověka a zbavila se tak strachu z neznáma. Teď vím, že to moje tělo zvládne, a když se zaměřím na své nitro, dokážu touto zkušeností změnit život k lepšímu.
Markéta Greplová PR manažerka
Víkend byl jedním slovem skvělý. Držet půst s člověkem - Věrkou, která ví jak na to, poradí, chápe pocity - je výbornou volbou pro ty, kteří začínají, ale i pro zkušenější. Ve společné energii, je to něco úplně jiného.

Pocit hladu se dostavoval velmi zřídka. Oproti jednodenním půstům mi nebyla zima a povětšinou jsem cítila přívaly energie. Perfektně vymyšlený „doprovodný“ program - cvičení jógy venku na sluníčku i různé typy meditací - prožitek jen prohloubily. Nechyběl čas na sdílení, povídání.

Pocity po půstu? Naprosté odlehčení, uvědomění, co tělo chce a co ne. Zpomalení a uvědomění si sama sebe v přítomnosti. Vrátila jsem se odpočatá, zklidněná a příjemně naladěná. Změnu poznalo i vnímavější okolí :-)

I když už trochu vím, jak na to, příště pojedu s Věrkou na víkend zas. Doporučila bych jej každému, kdo je otevřený vůči novému. Kdo chce zrelaxovat a poznat lépe sám sebe ve všech směrech, protože víkendem to nekončí, ale začíná :-)
Lucie BenešováHolubice
Víkend byl jedním slovem skvělý. Držet půst s člověkem - Věrkou, která ví jak na to, poradí, chápe pocity - je výbornou volbou pro ty, kteří začínají, ale i pro zkušenější. Ve společné energii, je to něco úplně jiného.

Půst jsem v minulosti párkrát vyzkoušela a vždy jsem se po něm cítila jako znovuzrozená. Potíž je v tom, že doma mám tři chlapy a navíc ráda jím, takže mé pokusy o půst v domácím prostředí často selhávají. Proto jsem se tentokrát rozhodla, že to zkusím pod vedením Věrky společně s partou podobně naladěných nadšenců.

Od postního víkendového semináře jsem si slibovala hlavně odpočinek a zklidnění mysli i těla. A určitě můžu říct, že se má očekávání naplnila.

Tento seminář beru jako další krok na mé pomyslné cestě a určitě bych ho doporučila všem, kteří chtějí vnést do svého života další rozměr.
IvanaPravidelná půstařka
Ačkoliv jsem s půstem měla již nějaké zkušenosti, překvapilo mě, co nového jsem se ještě dozvěděla. Zaujal mě profesionální, ale i kamarádský přístup Věrky.

Dozvěděla jsem se o očistných technikách i meditaci. Cvičily jsme jógu, která v podání Věrky byla naprosto úžasná. Povídaly jsme si o životě, jak si ho udělat jednodušším a kvalitnějším.

Večer jsme se podívaly na poučný film. Odjížděla jsem plná nových dojmů a zkušeností a hlavně s pocitem, že jsem udělala něco pro svoje tělo i mysl - pro sebe.

Postní víkend s Věrkou doporučuji všem, i těm, kteří s půstem nemají žádné zkušenosti. Věrko děkuji.
Petra PokorováVýživová terapeutka, www.petrapokorova.cz
Do teď jsem s půstem neměla žádné zkušenosti. Už dlouho jsem chtěla půst zažít, ale nevydržela jsem nejíst ani jeden den. Neuměla jsem si to vůbec představit.Přečetla jsem e-book a to mě dost motivovalo. Chtěla jsem se pročistit, dostat se blíž k sobě, překonat strachy a zjistit, jestli je pravda, co jsem četla o přílivu energie a euforie.

Před postním víkendem jsem dostala strach a velmi jsem se bála. Vlastně ani nevím čeho. Že mi bude strašně špatně? Že hlad nevydržím? Zemřu hlady, bude mi zima....? Věděla jsem, že je to blbost, ale ty myšlenky tam stále byly.

Půst jsem zvládla nad očekávání díky nabitému programu, podpoře Věrky a celé skupiny skvělých žen, které se tam sešly. Po třech dnech jsem pak sama pokračovala dál. Půst jsem držela celkem 8 dní a při tom jsem chodila do práce a normálně fungovala.
Můj největší objev je, že jsem to dokázala! Že moje možnosti jsou daleko větší, než jsem si myslela! A taky až po půstu jsem porozuměla tomu, jak to Věrka myslí ohledně jídla, jak o tom píše v e-booku.

Objevila jsem v sobě skrytou sílu a potenciál, o kterém jsem do té doby nevěděla. Byl to pro mě zásadní zážitek, kterého si velmi cením. Mám radost, že jsem překonala svůj strach.

Děkuji Věrce, za všechny informace a podporu bez které bych to na poprvé tak dobře sama nezvládla.

Víkend doporučuji všem, kteří chtějí půst v bezpečí prožít, získat další informace o půstu, prolomit strach nebo se překonat."
Radka AdamcováVedoucí účetního oddělení
Já gurmán jsem se na půst dost těšila, ale zároveň ty obavy!!! Vydržím to? Nebude mi špatně?

Věrka nám ukázala, jak dobře se postarat o naši tělesnou schránku a uvedla nás do praxe duševní očisty, pochopení mysli a nalézání odpovědí. Mé obavy z půstu v mžiku vymizely při setkání se všemi zúčastněnými na místě a Věrčiným přístupem "nelámat nic přes koleno". A zafungovalo to. S příjemným pocitem jsem prošla celý půst.

Řada situací (ovládání chutí, množství jídla, spojitost vědomí se skutečnostmi a pochopení životních událostí) mi byla objasněna. UŽ VÍM JAK A PROČ.

Po půstu jsem se cítila pružnější, klidná, jasné mysli a s chutí jít v ozdravné životní cestě dál. Nebyl to jen Blahodárný postní víkend, ale návod, jak pokračovat v životě podle sebe sama :-) Děkuji Věrko za profesionální vedení a zúčastněným za příjemnou atmosféru."
Dana ČeperováFinanční specialistka

Máte otázku? Je něco nejasné?

Napište mi, jsem tu pro vás. Ráda vám pomohu. vera@verastadnikova.cz