Víte jak spojit tělo a mysl v harmonii?
Jak se protáhnout a důkladně uvolnit stres?
26. - 28. května 2023

To mě zajímá

Věra Váchová Stádníková

Koučka kvality zdraví


Váš osobní průvodce půstem - individuální postní konzultace

"Do bezpečného půstu bez studia teorie."

Nabízím Vám své postní průvodcovství. Mnoholeté zkušenosti s detoxikací, půstem a jeho blahodárnými účinky.

S čím se na mě můžete obrátit?

  • Chci držet půst poprvé, nevím kde začít.
  • Už jsem půst držel/a, mám v plánu půst prodloužit a konzultovat jeho průběh.
  • Chci se dobře připravit na detoxikační příznaky.
  • Rád/a bych půstem prošla/ prošel vědomě a přeju si podporu.
  • Jak zařadit půst do svého běžného života?

Jak konzultace probíhá?

  • Domluvíme si osobní nebo on-line schůzku (skype, zoom, whatsapp).
  • Odpovím na jakékoli Vaše otázky ohledně půstu.
  • Vysvětlím, co bude potřeba vzhledem k Vaší situaci. Čemu se vyhnout, na co se připravit fyzicky i psychicky, apod., podle délky Vašeho půstu.
  • Případně s Vámi projdu jak začít, pokračovat, ukončit a přejít zpět na jídlo. Jak komunikovat se svým okolím, atd.
  • Řekneme si, co a jak, pokud budete chtít více konzultací.

Můžete si dát se mnou jedinou konzultaci. Případně chcete-li mě mít "k ruce" na kratší konzultace v přípravě na půst, průběhu půstu a v návratovce, mohu Vám nabídnout, že si zaplatíte 2 hodiny a budete čerpat postupně tento čas.

 

Běžně to s lidmi dělám tak, že si zaplatí 2 hodiny, první hodinu konzultujeme on-line a z druhé hodiny jim postupně "odepisuju čas" na krátké telefonáty a  odpovědi emailem na jednotlivé aktuální otázky.

 

Také jsem provázela pár lidí v cizině formou on-line konzultací a odpovědí přes FB Messenger. Za konzultace považuji také obsáhlejší odpovědi na Vaše emailové otázky.

 

O vyčerpaném a zbývajícím čase informuji, takže máte přehled jak jste na tom. Po vyčerpání času je možné zaplatit dalších 120 minut a můžeme pokračovat. 

Co říkají ti, kdo se mnou prošli půstem?

Přiznám se, že mě půst zcela pohltil a dodal nové rozměry. Jelikož Věrka má zkušenosti s půstem, tak jsem věděl, že kdyby nastal problém spolehlivě mi poradí. Byl jsem velice spokojený. Přesně jak sem očekával. První zmínku o léčebném půstu jsem dostal od Věrky na stránkách z e-booku. To si myslím, byl nejdůležitější moment no a pak to šlo už samo. Hledal jsem si informace o půstu. Koupil si pár knih a myslím, že půst je dokonalý prostředek pro očistu a uzdravení člověka. Věrka mi během půstu dala konkrétní a cenné informace. Pokud chcete zkušeného a milého průvodce půstem rozhodně Věrku doporučuji.
Pavel Habada Dj Habis, Profesionální, spolehlivý a nadšený DJ
Jsem člověk, který hodně vnímá energii druhých lidí. Vzhledem k tomu, že z paní Věrky i přes video vyzařovala moc příjemná energie, nebylo o čem přemýšlet. Když jsem četl její články na webu, vnímal jsem její lidský přístup k půstu i návratovce. Vše přirozeně a podle intuice. S paní Věrkou jsem navázal kontakt emailem. Vždy včas odepsala a dala přesné odpovědi na otázky. Vzhledem k náročnému průběhu mého 21 denního půstu, bych se bez paní Věrky neobešel. Zažíval jsem různé stavy, psychické i fyzické propady (které vypovídaly o stavu mého těla před půstem), o kterých jsem se nikde nedočetl. Ani v knihách, na fórech, atd. Byl jsem moc rád za někoho, kdo za mnou stojí a vždy mě nasměruje. Dá odpovědi (které se vždy potvrdily :)) a zároveň uklidní. Byl jsem rád, že jsem jak pro půst, tak návratovku využil poradenství od Věrky. Je fajn mít někoho, kdo vám kryje záda. Já za vše moc děkuji, jsem za Vás Věrko moc vděčný. Myslím na Vás, ať to vyzní jakkoli, máte u mě svoje místo. Moc jste mi pomohla. … je toho tolik, co by se dalo ještě říct, ale to je těžší k pochopení pro lidi, kteří půst neabsolvovali. Že vnímáme energie, zažíváme euforické stavy, ale i nepříjemné propady. Viděl jsem dnes Vaše nové video :)), kéž by vyšlo před pár měsíci. Jste skvělá, že tohle sdílíte se světem. Jedna věc je číst něčí zkušenosti a druhá je slyšet, vidět, vnímat a nasávat. :)
FilipStrakonice
Sjednali jsme si s Věrkou schůzku týkající se našeho právě probíhajícího půstu na vodě (já 2 dny a Ruda 7 dní) a následného navrácení zpět na běžné jídlo. Zajímalo nás i tzv. zelené jídlo (chlorella a ječmen Green Ways). Rozhovor probíhal v přátelské atmosféře a bylo to milé setkání. Věrka nám ochotně odpovídala. Určitě nám tato konzultace velmi pomohla, protože jsme se dozvěděli nové věci a praktické postupy jak na to (např. jak na klyslýr). Věrku můžeme s klidným svědomím jen a jen doporučit. Děkujeme :-)
Blanka a Rudolf SalačoviKrušovice

Cena konzultace

40min/ 800Kč

Mé poradenství je na základě mých zkušeností, jedná se o osobní rozvoj. Není vhodné pro lidi, kteří jsou labilní nebo užívají psychofarmaka.

Nejsem lékař a konzultace nenahrazují lékařskou péči. 

Zvýhodněná nabídka:

90 min za 1600 Kč

Příprava na první, 3 denní, půst se u mne nesla v duchu četby tří známých titulů. Četba navýsost dobrá. Dalším krokem bylo najít osobního průvodce. Očekával jsem potvrzení základního fahr plánu, upozornění na slepé uličky, prostě popodupo: popovídání a duševní podporu. Vše výše zmíněné jsem našel u Věry a navíc byla na příjmu kdykoli jsem potřeboval. V závěru mi pomohla rozhodnout se ukončit půst o půl dne dříve, abych se vyhnul pravděpodobnému byť brzkému náběhu na endogenní fázi. Vřele ji doporučuji jako průvodkyni pro její lidský přístup a zkušenosti. V krátkých půstech o vodě pokračuji. Dva měsíce po půstu stále držím zavedení 1 denního půstu týdně, sem tam dle chuti i 2 denního. Kéž mi vydrží - tělu se tato radostná hra na lehkost líbí.
Jindřich KoubekPraha