Jak si vytvoříte trvale vitální životní styl za 28 dní?  ⇒⇒

Věra Váchová (dříve Stádníková)

TVOŘÍME ZDRAVÍ


Přejete si zrelaxovat na těle i na duši?

Dopřejte si péči jógou. 

Potěšíte tělo. Zvednete si náladu. :)

 

Mé lekce jógy jsou vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé. 

Pravidelně si se mnou můžete zacvičit každé pondělí jógu online a osobně na jógových workshopech nebo jógových víkendech, které občasně pořádám hlavně v létě. 

Klikněte na obrázek vpravo a dozvíte se více o józe online nebo se rovnou přihlaste. :)

Video zdarma

S LÍLOU V POSTELI

Máte chuť být plní svěžesti hned po ránu?  Zacvičte si příjemně línou jógu, kterou zvládnete ještě v polospánku.

To vaše tělo probudí! 

Klikněte na tlačítko  a dejte si 8 minut jemné ranní jógy přímo v posteli. :) 

DALŠÍ VIDEA PRO VÁS

Dvě jógová videa výše jsem natočila na jaře 2016, kdy jsem plánovala spuštění webu lilajoga.cz. Proto v intru na začátku a konci videí uvidíte logo Líla jóga. Časem jsem od samostatného webu na jógu upustila.

Jógu jsem vždy toužila cvičit, ale podařilo se mi začít až s Vámi. Když jsem teprve před měsícem odstavila našeho třetího nejmladšího syna, cítila jsem trochu smutek, ale zároveň jsem zavnímala, že se mi tak uvolnily síly, čas a prostor jen pro mě... Moc se mi cvičení s Vámi líbí. Přináší mi radost a věřím, že se časem ukáže, že zlepší i moji dlouho zanedbávanou fyzickou kondici.   Děkuji Vám za Váš radostný, citlivý a zkušený odborný přístup a těším se na další chvíle ve Vaší bdělé přítomnosti. :)
Pavla FendrichováHlasová pedagožka a sbormistryně
Lekce jógy s Věrkou jsou pro mě chvílí, kdy se na hodinu a půl oprostím ode všech světských záležitostí tohoto současného hmotného (ne)moderního světa. Ponořím se naprosto do sebe, soustředím se na své tělo a duši a nic mi v ničem nepřekáží. Čas plyne jakoby ani nebyl. A když po závěrečné meditaci odjíždím domů, nespěchám, mám klidnou mysl, uvolněné tělo a spokojené usmívající se srdíčko. Proto se pro mě staly Věrčiny lekce jógy doslova srdeční záležitostí.
Lucie Marečková Módní stylistka, lucastyle@centrum.cz
Jógu praktikuji již několik let jako doplněk k jiným sportovním aktivitám. Lekce s Věrkou jsem začal navštěvovat před několika měsíci a znamenaly pro mě obrovskou změnu v mém postoji k józe. Věrka dokáže lekci přizpůsobit a rozvrhnout tak, aby spolu mohli cvičit jak začátečníci, tak mírně pokročilí jogíni. Jógu již nevnímám jen jako fyzické cvičení vedoucí k uvolnění těla po sportu nebo práci. Je především o práci s myšlenkami, energií a vnitřními prožitky. Obrovským přínosem je pro mě i postupné poodkrývání tohoto hlubšího smyslu jógy a vnímám ji nyní jako pravou cestou k duchovnímu poznání.
Martin KoštířStehelčeves