Mým lekcím jógy říkám Líla jóga. Lílou je nazývána podle indických Véd iluze, kterou žijeme. 

 

Sebepoznání je cesta. Jóga je jednou z cest. Nabídne cvičení pro tělo i cestu do hlubin duše. 

Milé jogínky a jogíni, 

konečně se můžeme opět setkávat osobně při společném cvičení jógy.
Už vám to taky tak chybělo jako mě? :)

S radostí vyhlašuji letní lekce jógy u nás na zahradě na Mozolíně od začátku července do konce srpna 2021, jako vždy podle počasí. Letos jsem se rozhodla vytvořit WhatsApp skupinu a informace o lekcích posílat do této skupiny a ne přes jednotlivé sms.

Klikněte níže na detailní informace o józe na Mozolíně.

Na viděnou, Věrka :)

LEKCE LÍLA JÓGY VEDU NA TĚCHTO MÍSTECH: 

SLANÝ
Neděle

1. lekce: 17:00 - 18:30
2. lekce: 19:00 - 20:30

HOLUBICE
Úterý

Lekce: 19:00 - 20:30

MOZOLÍN
Květen až srpen

Všední dny: 19:00 - 20:30
Víkend: od 8:30 - 10:00

Víte, že?

Zdravotní pojišťovny přispívají na jógu v rámci prevence zdraví. Zeptejte se na to ve své pojišťovně. Vystavím vám na lekce líla jógy doklad k proplacení. 

Video zdarma

S LÍLOU V POSTELI

Máte chuť začvičit si jógu plní svěžesti po příjemném nočním spánku?  

Můžete hned z postele! 

8 minut příjemné ranní jógy, která vás nabije energií na celý den. :)

Jógu jsem vždy toužila cvičit, ale podařilo se mi začít až s Vámi. Když jsem teprve před měsícem odstavila našeho třetího nejmladšího syna, cítila jsem trochu smutek, ale zároveň jsem zavnímala, že se mi tak uvolnily síly, čas a prostor jen pro mě... Moc se mi cvičení s Vámi líbí. Přináší mi radost a věřím, že se časem ukáže, že zlepší i moji dlouho zanedbávanou fyzickou kondici.   Děkuji Vám za Váš radostný, citlivý a zkušený odborný přístup a těším se na další chvíle ve Vaší bdělé přítomnosti. :)
Pavla FendrichováHlasová pedagožka a sbormistryně
Lekce jógy s Věrkou jsou pro mě chvílí, kdy se na hodinu a půl oprostím ode všech světských záležitostí tohoto současného hmotného (ne)moderního světa. Ponořím se naprosto do sebe, soustředím se na své tělo a duši a nic mi v ničem nepřekáží. Čas plyne jakoby ani nebyl. A když po závěrečné meditaci odjíždím domů, nespěchám, mám klidnou mysl, uvolněné tělo a spokojené usmívající se srdíčko. Proto se pro mě staly Věrčiny lekce jógy doslova srdeční záležitostí.
Lucie Marečková Módní stylistka, lucastyle@centrum.cz
Jógu praktikuji již několik let jako doplněk k jiným sportovním aktivitám. Lekce s Věrkou jsem začal navštěvovat před několika měsíci a znamenaly pro mě obrovskou změnu v mém postoji k józe. Věrka dokáže lekci přizpůsobit a rozvrhnout tak, aby spolu mohli cvičit jak začátečníci, tak mírně pokročilí jogíni. Jógu již nevnímám jen jako fyzické cvičení vedoucí k uvolnění těla po sportu nebo práci. Je především o práci s myšlenkami, energií a vnitřními prožitky. Obrovským přínosem je pro mě i postupné poodkrývání tohoto hlubšího smyslu jógy a vnímám ji nyní jako pravou cestou k duchovnímu poznání.
Martin KoštířStehelčeves

Zacvičte si víc

VIDEA S JÓGOU