Zvu vás na webinář

ŽIVÝ PŮST

Postit se můžeš jenom pod dohledem lékaře. Půst je nebezpečný! Najez se, abys měl sílu. Musíš brát alespoň vitamíny.

Už jste něco takového taky slyšeli? A je to tak opravdu?

Mé zkušenosti s půstem a mnoha desítek lidí, které jsem půsty provázela vás zvou: Obnovte své tělo i ducha. Očištěte každou buňku svého organismu. Mějte chutě, energii a váhu pod kontrolou. Snáze ovládejte myšlenky a náladu.

Čtvrtek 10.3.2022

od 19:30
(cca 60minut)

Webinářem provází Věra Stádníková

Koučka kvality zdraví

Před 11 lety jsem se intuitivně začala zabývat půsty. Překvapivě jednoduchá, rychlá a vždy dostupná metoda, jak pomoci svému zdraví. Postupně jsem se celkově pročistila a uzdravila drobné neduhy. Jsem klidnější a šťastnější s tím, jak to v životě mám. První půst na vodě jsem držela na jaře 2012 a to 8 dní. Poslední dlouhodobý půst na vodě v září 2020 a to 25 dní. Občasné jednodenní až třídenní půsty na vodě nepočítám.

Co od webináře můžete čekat

  • Odpovědi na otázky, jestli držet půst pouze pod dohledem lékaře. Proč neumřete, když nebudete několik dní jíst. Jak se při půstu cítit bezpečně.
  • Kdy je vhodné držet dlouhý půst a kdy je lepší zůstat u kratších půstů nebo používat časově omezené stravování (přerušovaný půst).
  • Dozvíte se, jak reagovat, když se někdo z vašich blízkých vyděsí, protože nejíte. Říkají si, že jste se zbláznili a hazardujete se zdravím.
  • Podíváme se na ozdravné procesy, které se spouštějí v těle, když přestaneme jíst. To nám vysvětlí, proč půst "funguje" na mnohé zdravotní potíže.

Kromě inspirace dostanete i odpovědi na nejčastější otázky, které ohledně očisty a půstu dostávám.

Pokud se raději necháte půstem vést, mám pro vás pozvánku na BLAHODÁRNÝ POSTNÍ VÍKEND 13. - 15. 5. 2022.